معرفی به دوستان

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: همه استان‌ها در وضعیت قرمز یا زرد مصرف هستند به جز چند استان محدود که آن‌ها هم باید به شدت مصرف برق خود را کاهش دهند.

غلامعلی رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با اشاره به وضعیت هشدار در برخی از شهر‌های کشور در خصوص مصرف برق گفت: وضعیت مصرف برق در حال حاضر در استان‌های فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان، آذربایجان، گلستان، مازندران، قزوین و تهران از مرز تعیین شده عبور کرده و به حالت هشدار درآمده است.
او بیان کرد: استان‌های نامبرده اگر مصرف خود را کاهش ندهند، قطع برق خواهیم داشت و با توجه به اولین روز برگزاری کنکور سراسری در کشور توصیه ما به مشترکان این است که با مدیریت مصرف از اعمال خاموشی جلوگیری کنند.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اضافه کرد: همه استان‌ها در وضعیت قرمز یا زرد مصرف هستند به جز چند استان محدود که آن‌ها هم باید به شدت مصرف برق خود را کاهش دهند.
رخشانی مهر در پایان تصریح کرد: همه شرکت‌ها باید به برنامه‌های ابلاغی مقید باشند تا دچار خاموشی برق نشویم، اگر ما در صنعت برق به تعهدمان عمل نکنیم، دچار محدودیت‌های بیشتر خواهیم شد.

نظرات

 
   
 
Captcha