سیل و پاسخگویی وزیر نیرو

وزیر نیرو پاسخگو باشد

معرفی به دوستان

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: مردم از نارسایی در شبکه برق‌رسانی و پس زدن فاضلاب به داخل شهر‌های استان ناراضی هستند و وزیر نیرو باید در خصوص نارسایی‌ها در برق استان که مشکلاتی نیز ایجاد کرده، پاسخگو باشد.

 یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس تاکید کرد که پس از بارش‌ها شاهد نارسایی در شبکه برق‌رسانی و پس زدن فاضلاب به داخل شهر‌های استان بودیم که باید دولت گام جدی برای حل این مسائل بردارد.
سید راضی نوری با اشاره به آخرین وضعیت شهر‌های خوزستان پس از بارش‌های چند روز اخیر بیان کرد: در تاریخ ۱۵/ ۱/ ۹۶ دولت مصوبه‌ای را برای تامین اعتبار به منظور حل مشکلات اساسی استان خوزستان به ویژه بحث فاضلاب داشت، اما متاسفانه حدود دو سال و نیم از این تاریخ گذشته و اقدام عملی صورت نگرفته است.
وی در ادامه اظهار کرد: سوء مدیریت‌ها باعث شده تا در پی بارش ها، آب فاضلاب وارد شهر شده و مشکلات عدیده‌ای را برای مردم ایجاد کند. دولت باید با جدیت مصوبه خود را که حل مسئله فاضلاب و برق استان است، دنبال کند.
نماینده مردم شوش در مجلس تصریح کرد: ما شاهد هستیم به دنبال بارش‌ها شبکه فاضلاب به درستی عمل نکرده و آب آن پس زده و باعث قفل شدن شهر می‌شود. در بارش‌های اخیر نیز به دنبال باران فاضلاب نتوانسته به درستی تخلیه شود و به داخل شهر پس زده است.
نوری در ادامه تاکید کرد: مردم از این وضعیت ناراضی هستند و باید گام جدی تری برای حل مشکل فاضلاب و برق استان برداشته شود. مجمع نمایندگان استان خوزستان این موضوع را دنبال کرده و وزیر نیرو باید در خصوص نارسایی‌ها در برق استان که مشکلاتی نیز ایجاد کرده، پاسخگو باشد.

نظرات

 
   
 
Captcha