عدم رعایت نکات ایمنی

برق گرفتگی مرد 38 ساله به خاطر کمک به همسایه

معرفی به دوستان

فرمانده انتظامی فومن گفت: مرد ۳۸ ساله ای هنگام نجات همسایه اش که دچار برق گرفتگی شده بود جانش را از دست داد.

فرمانده انتظامی فومن  گفت: این مرد ۳۸ ساله هنگام نجات همسایه اش که دچار برق گرفتگی شده بود جانش را از دست داد.
محسن جعفرزاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسدی در روستای شولم شهرستان فومن، بلافاصله ماموران پاسگاه سردار جنگل به محل حادثه اعزام شدند.
این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران انتظامی و امدادی به محل حادثه مشخص شد مرد ۳۸ ساله‌ای که از منزل شخصی خود حادثه برق گرفتگی یکی از اهالی آن منطقه که با پمپ آب کار می‌کرد را نظاره‌گر بود بلافاصله برای کمک به وی می‌شتابد.
وی ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان، به دلیل بارندگی و جمع شدن آب در اطراف محل حادثه و ایراد در سیستم برق رسانی پمپ آب، کل محوطه اطراف آن منطقه دارای جریان الکتریکی شده بود که مرد ۳۸ ساله برای امدادرسانی وارد گودال آب شده و در آنجا بر اثر برق گرفتگی جان باخت.
سرهنگ جعفرزاده با بیان این که مرد مصدوم اولیه پس از مدتی از وقوع حادثه به هوش می‌آید، تصریح کرد: جسد متوفی توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن منتقل که پس از سیر مراحل قانونی تحویل خانواده‌اش شد. 
فرمانده انتظامی فومن اعلام کرد :  مرد همسایه هم که دچار برق گرفتگی شده بود پس از مدتی از وقوع حادثه به هوش آمد. 
فرمانده انتظامی شهرستان فومن با اشاره به اینکه استفاده از تجهیزات الکتریکی و حساس نیازمند داشتن تبهر و تخصص در استفاده از آن وسیله است از شهروندان خواست: با رعایت موارد ایمنی و استفاده از تجهیزات استاندارد مانع بروز چنین حوادثی شوند.

نظرات

 
   
 
Captcha