مقالات

چرا و در چه حوزه ای سرمایه گذاری کنیم ؟

چرا و در چه حوزه ای سرمایه گذاری کنیم ؟

سال ۹۷ است و احتمالا شما در فکر سرمایه گذاری در حوزه ای پر سود در این سال می باشید. در این صورت شما باید به گونه ای هوشمندانه عمل کنید و از بین گزینه های موجود در بهترین حوزه سرمایه گذاری کنید. در حالی که احتمالا شما از گزینه های بی شماری برای سرمایه گذاری مطلع هستید، این تعداد بالا سبب می شود که شما در انتخاب بهترین و پر سود ترین حوزه دچار مشکل شوید. در دنیای سرمایه گذاری به این مساله ((فلج ناشی از تحلیل)) گفته می شود. شما زمان بسیار زیادی را صرف تحلیل گزینه های خود می کنید و در نهایت این موضوع سبب می شود که شما در هیچ حوزه ای سرمایه گذاری نکنید.

تاریخچه آسانسور

تاریخچه آسانسور

صنعت آسانسور جهان از زمانی که با نيروی برق کار می کند قدمتی يکصد و پنجاه ساله دارد، هر چند عمر بالابرها در جهان به بيش از ده هزار سال می رسد و اولين چرخ چاه خود از اولين بالابرها بوده است. مهمترين شرکت های توليد آسانسور در جهان اوتيس و شيندلر با قدمتی حدود يکصدو پنجاه سال می باشند.

چرخه عمر باتری یو پی اس

چرخه عمر باتری یو پی اس

عمر باتری یو پی اس را می توان با چندین شرایط مختلف توصیف کرد، که برخی از آنها از طرف تولید کنندگان مشخص شده و برای کسانی که در صنعت باطری هستند قابل درک می باشد اما بعضی از آن شرایط بدون تعریف واضح از طرف تولید کنندگان باتری می باشد که ممکن است باعث گمراه شدن مصرف کنندگان نهایی یو پی اس و باتری گردد.

استاندارد چیست ؟

استاندارد چیست ؟

استاندارد یعنی نظم و قانون . هر كاری كه طبق اصول منظم و مرتب انجام شده باشد می گویند طبق استاندارد است و مهر استاندارد دریافت می كند.

انرژی سبز

انرژی سبز

معایب سلول های خورشیدی به طور کلی سه اشکال در این سلول ها وجود دارد : ۱- تفاوت و تغییر نور خورشید در فصول مختلف سال. انرژی خورشیدی در طول شب بی معنا است و متأسفانه تجهیزات ارزان قیمت و روش های کارآمدی برای ذخیره انرژی الکتریکی وجود ندارد، که این ...

Smart Tracking

Smart Tracking

تعقیب هوشمند یا Smart Tracking در دوربین مداربسته تکنولوژی ای مبتنی بر پردازش تصویر است که بیشتر در دوربین های گردان به کاربر کمک می کند از طریق دوربین اهداف مورد نظر خود را دنبال کند.

wdr چیست ؟

wdr چیست ؟

WDR کوتاه شده ی عبارت Wide Dynamic Range، به معنی بازه ی دینامیکی بالا است که اغلب در دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرد.

صرفه جویی در مصرف

صرفه جویی در مصرف

از سال 1995 تاکنون نصب برچسب انرژی روی وسایل برقی در اروپا و آمریکا الزامی شده است. دستگاه‌هایی که روی آنان برچسب A وB نصب باشد، دستگاه‌هایی کارآمد، کم‌مصرف و اقتصادی‌اند و در عوض دستگاه‌های با برچسب G و F پرمصرف با کارایی کم‌اند.

موارد استفاده دوربین مداربسته مخفی

موارد استفاده دوربین مداربسته مخفی

نظارت بر پرستار بچه یکی از موارد استفاده از دوربین مداربسته مخفی، در خانه ها و برای نظارت بر فعالیت کارگر یا پرستار بچه است. این نوع از دوربین ها با نام “دوربین پرستار بچه” شناخته می شوند. در سراسر دنیا بر روی نصب این دوربین ها اختلاف نظر وجود دارد.