مقالات

یو پی اس چیست؟

یو پی اس چیست؟

دستگاهی الکترونیکی است به منظور تامین پیوسته انرژی برای دستگاه‌های مصرف کننده که به اختلالات موجود در شبکه و قطع برق حساس بوده و به دلیل ضرورت و حساسیت‌های فوق العاده زیاد جزو تجهیزات حیاتی مجموعه‌های کامپیوتری، مخابراتی، کنترل و ابزار دقیق، ازمایشگاهی و بیمارستانی می‌باشند.

BTU چیست ؟

BTU چیست ؟

Btu مخفف چیست ؟ BTU مخفف British Thermal Unit است . برای اینکه دقیقا بدانید BTU چیست و چه واحدی را نشان می دهد این متن را مطالعه کنید

رعایت نکات حیاتی و ایمنی در نصب و نگهداری دیزل ژنراتورها

رعایت نکات حیاتی و ایمنی در نصب و نگهداری دیزل ژنراتورها

دیزل زنراتور ها از وسایل مکانیکی بسیار اساسی برای تجهیزات الکترونیکی می باشند که به دنبال تامین برق به مدت طولانی در هنگام قطعی برق می باشند. با توجه به اینکه این تجهیزات مکانیکی بسیار حساس می باشند رعایت نکات نصب و نگهداری کمک می کند تا این تجهیزات بتوانند به صورت کارآمد تر و طولانی تر به فعالیت بپردازند و از هزینه های آتی آنها کم شود.

نحوه نگهداری باتری های لیتیوم یونی

نحوه نگهداری باتری های لیتیوم یونی

در این مقاله به برخی از تکنولوژی های بالا در خصوص باتری های قابل شارژ مجدد و با عمر طولانی می پردازیم و از نحوه ی نگهداری و شرایط مطلوب کار کرد انها سخن خواهیم گفت.

یو پی اس تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

یو پی اس تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

با توجه به گسترش روز افزون مراکز پزشکی و بیمارستان ها و همچنین حساسیت بالای این مراکز در حفظ جان انسان ها و وابتگی این مراکز بهداشتی و درمانی به برقی بدون وقفه و عاری از هرگونه مشکلی نیاز به سیستم های برق بدون وقفه(یو پی اس) بیش از پیش حس می شود. لذا بر آن شدیم تا توضیحاتی هرچند مختصر را در خصوص یو پی اس های مخصوص تجهیزات پزشکی و بیمارستانی خدمتتان عرض نماییم. با ما در این مقاله همراه باشید

کارت اس ان ام پی SNMP چیست؟

کارت اس ان ام پی SNMP چیست؟

کارت های اس ان ام پی برای بر قراری ارتباط و کنترل و مانیتورینگ یو پی اس ها درون یک شبکه ی WAN یا LAN مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات امکان بررسی تمام مقادیر ورودی و خروجی یو پی اس و همچنین حالات مختلف کارکرد یو پی اس را برای کاربر فراهم می کند.

چرا و در چه حوزه ای سرمایه گذاری کنیم ؟

چرا و در چه حوزه ای سرمایه گذاری کنیم ؟

سال ۹۷ است و احتمالا شما در فکر سرمایه گذاری در حوزه ای پر سود در این سال می باشید. در این صورت شما باید به گونه ای هوشمندانه عمل کنید و از بین گزینه های موجود در بهترین حوزه سرمایه گذاری کنید. در حالی که احتمالا شما از گزینه های بی شماری برای سرمایه گذاری مطلع هستید، این تعداد بالا سبب می شود که شما در انتخاب بهترین و پر سود ترین حوزه دچار مشکل شوید. در دنیای سرمایه گذاری به این مساله ((فلج ناشی از تحلیل)) گفته می شود. شما زمان بسیار زیادی را صرف تحلیل گزینه های خود می کنید و در نهایت این موضوع سبب می شود که شما در هیچ حوزه ای سرمایه گذاری نکنید.

تاریخچه آسانسور

تاریخچه آسانسور

صنعت آسانسور جهان از زمانی که با نيروی برق کار می کند قدمتی يکصد و پنجاه ساله دارد، هر چند عمر بالابرها در جهان به بيش از ده هزار سال می رسد و اولين چرخ چاه خود از اولين بالابرها بوده است. مهمترين شرکت های توليد آسانسور در جهان اوتيس و شيندلر با قدمتی حدود يکصدو پنجاه سال می باشند.